مشاوره تحصيلي سپيد مركز مشاوره تلفني كنكور
مشاوره تحصيلي سپيد مركز مشاوره تلفني كنكور

 

دانشگاه علمي كاربردي همه ساله در دو ورودي مختلف اقدام به پذيرش دانشجو مي نمايد. در اين مقاله نيز به منظور بررسي شرايط و ضوابط ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي مهر و بهمن 97 خواهيم پرداخت تا داوطلباني كه قصد تحصيل در اين دانشگاه براي سال 97 را دارند با اطلاعات كامل تري براي اين منظور اقدام نمايند. از اين رو در صورتي در زمينه ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي مهر و بهمن 97 پرسش و يا ابهامي داشته باشيد توصيه مي گردد به ادامه اين مقاله توجه نماييد.

 

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1397/3/15  ] [ ۱۶ ] [ sepid ] [ ]

 

يكي از مراحل بسيار حساس و مهم در فرايند كنكور سراسري بحث انتخاب رشته مي باشد. در اين مرحله داوطلبان بر اساس رتبه ها و درصد هايي خود كه از طريق كانامه اوليه در زمان اعلام نتايج كنكور سراسري در اختيار آنان قرار مي گيرد بايستي اقدام به انتخاب رشته محل هايي نمايند كه به آنها علاقه دارند. در اين مرحله داوطلبان براي انجام بهتر اين اقدام مي توانند از نرم افزار انتخاب رشته كنكور سراسري استفاده نمايند. نرم افزار انتخاب رشته كنكور سراسري در واقع با كمك اطلاعات و داده هايي كه از كنكور سال گذشته كسب نموده مي تواند يك انتخاب رشته مناسبي را براي داوطلبان به توجه به رتبه و ساير سهميه ها انجام دهد. با توجه به اين توضيحات در اين مقاله بر آن شديم تا در زمينه نرم افزار انتخاب رشته كنكور سراسري و استفاده از آن توضيحاتي را خدمت داوطلبان كنكور سراسري ارائه نماييم.

 

 

امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1397/3/15  ] [ ۱۶ ] [ sepid ] [ ]

 

پس از اسن كه داوطلبان در كنكور سراسري شركت نمودند تا فاصله اعلام نتايج مي توانند از طريق كليد سوالات كنكور سراسري كه معمولا چند روز پس از اتمام كنكور از طريق سامانه سازمان سنجش در اختيار داوطلبان قرار مي گيرد مي توانند درصد هاي خود را در دروس مختلف مشخص سازند. پس از اين اقدام از طريق نرم افزار تخمين رتبه كنكور سراسري نيز مي توان رتيه داوطلب را به صورت حدودي تخمين زد. در اين مقاله در زمينه نرم افزار تخمين رتبه كنكور سراسري توضيحاتي ارائه خواهيم نمود از اين رو در صورتي در اين زمينه نياز به اطلاعات داشته باشيد توصيه مي گردد به ادامه اين مقاله توجه نماييد.

 

 

امتیاز:
بازدید: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/15  ] [ ۱۶ ] [ sepid ] [ ]

 

در دوره هاي مختلف برگزاري كنكور سراسري يكي از مواردي كه همه ساله معمولا در زمينه آن داوطلبان به دنبال كسب اطلاعات دقيقي هستند تاثير معدل مي باشد. اين مقاله نيز بر براي بررسي تاثير معدل در كنكور سراسري 98 خواهد پرداخت. لازم به ذكر است در دروسي كه داوطلبان شركت كنند در كنكور سراسري به صورت نهايي در امتحان آنها شركت مي نمايند نمره كسب شده و به طور كلي معدل آن امتحانات در كنكور سراسري داوطلب از سوي برگزار كنندگان كنكور موثر قرار داده مي شود. از اين رو در صورتي داوطلبان عزيز كنكور سراسري 98 در زمينه تاثير معدل در كنكور سراسري 98 ابهام و يا سوالي داشته باشند توصيه مي شود به ادامه اين مقاله توجه نمايند.

 

 

امتیاز:
بازدید: 22
برچسب:
:
[ 1397/3/15  ] [ ۱۵ ] [ sepid ] [ ]

اولين مرحله و يا شايد يكي از مراحل بسيار مهم در مسير تحصيلي افراد مي تواند همين انتخاب رشته نهم به دهم باشد. اين مرحله از اين رو براي دانش آموزان و والدين آنها اهميت دارد كه در اين مرحله دانش آموزان با انتخاب هاي خود در واقع مسيري را كه در آينده در زمينه تحصيل و اشتغال خود بايستي سپري نمايند در حال ترسيم هستند. در اين مرحله دانش آموز بايستي رشته اي را انتخاب نمايد كه رد آيند با آن سر و كار خواهد داشت. اين رشته در واقع جزئي از شخصيت فرد را تشكيل خواهد داد از اين روست كه بايستي اين مرحله را بسيار مهم قلمداد نمود و در زمينه آن توجه ويژه اي نشان داد.با توجه به اين تفاسير ما در اين مقاله توضيحاتي در رابطه باانتخاب رشته نهم به دهم براي دانش آموزان و والدين درگير اين موضوع ارائه خواهيم نمود تا با ديد بهتر و وسع تري بتوانند با گام هاي مستحكم تري در اين مسير به حركت خود ادامه دهند. به همين جهت در صورتي در زمينه انتخاب رشته نهم به دهم سوال و ابهامي داشته باشيد توصيه مي شود به ادامه اين مقاله توجه نماييد.

 

امتیاز:
بازدید: 2
برچسب:
:
[ 1397/3/11  ] [ ۱۰ ] [ sepid ] [ ]

پس از اعمال تغييرات گسترده اي كه در زمينه آزمون مدارس نمونه دولتي و همچنين مدارس تيزهوشان صورت گرفت مراحل ثبت نام و برگزاري آزمون اين مدارس به صورت مشترك و هم زمان با يكديگر انجام گرفت. از اين رو آزمون اين مدارس نيز در يك بازه زماني مشترك يعني 11 خرداد ماه نجام خواهد گرفت. پس از برگزاري آزمون يكي از مهمترين سوالات داوطلبان نيز به مانند ديگر آزمون ها در رابطه با كليد سوالات آزمون نمونه دولتي مي باشد. چرا كه تا قبل از اعلام نتايج آزمون نمونه دولتي تنها راه براي اطلاع از نتيجه احتمالي آزمون همين كليد سوالات پا پاسخ نامه آزمون نمونه دولتي است. از اين رو در اين مقاله توضيحاتي در رابطه با كليد سوالات آزمون نمونه دولتي ارائه خواهيم نمود كه اميد است مورد توجه و استفاده داوطلبان و والدين قرار گيرد.

 

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1397/3/11  ] [ ۰۷ ] [ sepid ] [ ]

نرم افزار تخمين رتبه آزمون تيزهوشان با بهرمندي از اطلاعات و داده هاي آزمون سال گذشته داوطلبان اين امكان را فراهم مي آورد ه با وارد نمودن برخي اطلاعات بتوان رتبه داوطلب را تخمين زد. هدف از اين كار نيز داشتن اطلاعات احتمالي از عملكرد داوطلب مي باشد. چرا كه پس از برگزاري آزمون داوطلب بايستي مدارسي را براي ادامه تحصيل خود تعيين نمايد. حال اگر همين داوطلب منتظر اعلام نتايج آزمون تيزهوشان بماند ممكن است فرصت ثبت نام در ساير مدارس خوب را از دست بدهد. از اين رو مي توان از نرم افزار تخمين رتبه آزمون تيزهوشان براي رفع اين مشكل استفاده نمود. از اين رو در اين مقاله توضيحاتي در اين رابطه ارائه خواهيم نمود تا داوطلبان رد زمينه عملكرد نرم افزار تخمين رتبه آزمون تيزهوشان اطلاعات مناسبي داشته باشند و در نهايت از اين نرم افزار كه دراين مقاله گنجانده شده است براي تخمين رتبه خود در آزمون تيزهوشان استفاده نمايند.

 

امتیاز:
بازدید: 14
برچسب:
:
[ 1397/3/11  ] [ ۰۷ ] [ sepid ] [ ]

 

دانشگاه آزاد اهواز در دوره هاي مختلف دانشگاهي ، شرايط متنوعي را با هدف جذب دانشجو براي متقاضياني كه قصد ورود به اين دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزيز مي توانند با داشتن شرايط ثبت نام دانشگاه آزاد اهواز به راحتي وارد اين دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصيل نمايند. اين مقاله با هدف ارئه توضيحاتي در اين زمينه نوشته شده است به همين سبب توصيه مي گردد تا پايان مقاله با ما همراه باشيد.

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه ثبت نام دانشگاه آزاد اهواز و بطور كلي درباره دانشگاه آزاد نياز به مشاوره تحصيلي داشتيد مي توانيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طريق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_3922" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه آزاد اهواز[/caption]

 

امتیاز:
بازدید: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/7  ] [ ۰۹ ] [ sepid ] [ ]

 

براي آن دسته از داوطلبان كنكور سراسري كه قصد تحصيل در دانشگاه هاي سراسري را دارند ممكن است يكي از موارد ابهام برانگيز در زمينه تفاوت دوره روزانه و شبانه دانشگاه سراسري بوده باشد. با توجه به اين كه دانشگاه هاي سراسري در زمينه پذيرش دانشجو از دو دوره روزانه و شبانه يا همان نوبت دوم استفاده مي كنند سوالي كه در اين زمنه مطرح مي باشد تفاوت دوره روزانه و شبانه دانشگاه سراسري است. از اين رو به دليل اهميت اين مورد ما در اين مقاله به ارائه توضيحاتي در زمينهتفاوت دوره روزانه و شبانه دانشگاه سراسري خواهيم پرداخت تا ابهام در اين مورد نيز براي داوطلبان برطرف گردد. از اين رو براي آن دسته از داوطلبان كنكور سراسري كه در اين زمينه سوال و يا ابهامي دارند توصيه مي گردد به ادامه مقاله توجه نمايند.

 

 

امتیاز:
بازدید: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/6  ] [ ۱۶ ] [ sepid ] [ ]

 

براي دانشجوياني كه در دانشگاه علمي كاربردي به تحصيل مي پردارزند و يا اين كه قصد تحصيل در اين دانشگاه را دارند شايد جدا از شرايط و ضوابط پذيرش و مسايل مربوط بدان سوال و يا ابهام اساسي در زمينه ميزان اعتبار مدرك دانشگاه علمي كاربردي باشد. البته لازم به ذكر ست كه اين كونه سوالات تنها در زمينه دانشگاه علمي كاربردي مطرح نمي باشد چرا كه در داوطلبي با توجه به شناخت كم خود از هر دانشگاهي اين سوال براي آنها مطرح مي گردد. در زمينه دانشگاه علمي كاربردي نيز به خاطر شناخت كم داوطلبان اسن سوال معمولا مطرح مي باشد و داوطلبان قبل از اقدام براي ثبت نام در اين دانشگاه معمولا از خود در زمينه ميزان اعتبار مدرك دانشگاه علمي كاربردي سوالاتي مطرح مي نمايند. با توجه به اين اهميت در اين مقاله در زمينه ميزان اعتبار مدرك دانشگاه علمي كاربردي توضيحاتي ارائه خواهيم نمود از اين رو در صورتي داوطلبان عزيز در زمينه ميزان اعتبار مدرك دانشگاه علمي كاربردي سوال يا ابهامي داشته باشند به ادامه اين مقاله توجه نمايند.

 

امتیاز:
بازدید: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/6  ] [ ۱۶ ] [ sepid ] [ ]

 

يكي از آخرين مراحل پذيرش در دكتري وزارت بهداشت را مي توان مرحله اعلام نتايج آزمون دكتري وزارت بهداشت ناميد. چرا كه مراحل ديگري همچون مراحل تكميل ظرفيت نيز وجود دارد با اين وجود از مراحل بسيار حساس كه در آن داوطلبان نتيجه تلاش هاي خود را در اين مدت مشاهده مي نمايند در مرحله اعلام نتايج آزمون دكتري وزارت بهداشت مي باشد. در اين زمينه نيز ممكن است داوطلبان سوالات و يا ابهامات متعددي داشته باشند كه در اين مقاله به بررسي اين موارد خواهيم پرداخت.

 

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1397/3/6  ] [ ۱۴ ] [ sepid ] [ ]

 

با توجه به اين كه فرايند تكميل ظرفيت آخرين فرصت داوطلبان براي ورود به دانشگاه در آن مقطع به حساب مي آيد از اين رو تمامي مباحث مربوط به آن از اهميت بالايي برخوردار است. در زمينه تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد وزارت بهداشت نيز همينگونه مي باشد. يكي از اين مراحل و در واقع آخرين مرحله اعلام نتايج تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد وزارت بهداشت مي باشد. در اين مرحله داوطلبان پذيرفته شده در تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد وزارت بهداشت مشخص مي گردد و از اين رو از اهميت بالايي برخوردار است كه باعث گرديده در اين مقاله به ارائه توضيحاتي در زمينه آن بپردازيم. از اين رو در صورتي داوطلبان كارشناسي ارشد وزارت بهداشتسوال يا ابهامي در زمينه نتايج تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد وزارت بهداشت داشته باشند توصيه مي گردد ادامه اين مقاله را مطالعه نمايند.

 

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1397/3/6  ] [ ۱۳ ] [ sepid ] [ ]

 

دانشگاه آزاد بجنورد در دوره هاي مختلف دانشگاهي ، شرايط متنوعي را با هدف جذب دانشجو براي متقاضياني كه قصد ورود به اين دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزيز مي توانند با داشتن شرايط ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد به راحتي وارد اين دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصيل نمايند. اين مقاله با هدف ارئه توضيحاتي در اين زمينه نوشته شده است به همين سبب توصيه مي گردد تا پايان مقاله با ما همراه باشيد.

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد و بطور كلي درباره دانشگاه آزاد نياز به مشاوره تحصيلي داشتيد مي توانيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طريق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_3868" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد[/caption]

 

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1397/3/5  ] [ ۱۸ ] [ sepid ] [ ]

 

دانشگاه آزاد مشهد در دوره هاي مختلف دانشگاهي ، شرايط متنوعي را با هدف جذب دانشجو براي متقاضياني كه قصد ورود به اين دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزيز مي توانند با داشتن شرايط ثبت نام دانشگاه آزاد مشهد به راحتي وارد اين دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصيل نمايند. اين مقاله با هدف ارئه توضيحاتي در اين زمينه نوشته شده است به همين سبب توصيه مي گردد تا پايان مقاله با ما همراه باشيد.

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه ثبت نام دانشگاه آزاد مشهد و بطور كلي درباره دانشگاه آزاد نياز به مشاوره تحصيلي داشتيد مي توانيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طريق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_3864" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه آزاد مشهد[/caption]

 

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1397/3/5  ] [ ۱۸ ] [ sepid ] [ ]

 

دانشگاه آزاد بيرجند در دوره هاي مختلف دانشگاهي ، شرايط متنوعي را با هدف جذب دانشجو براي متقاضياني كه قصد ورود به اين دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزيز مي توانند با داشتن شرايط ثبت نام دانشگاه آزاد بيرجند به راحتي وارد اين دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصيل نمايند. اين مقاله با هدف ارئه توضيحاتي در اين زمينه نوشته شده است به همين سبب توصيه مي گردد تا پايان مقاله با ما همراه باشيد.

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه ثبت نام دانشگاه آزاد بيرجند و بطور كلي درباره دانشگاه آزاد نياز به مشاوره تحصيلي داشتيد مي توانيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طريق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_3860" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه آزاد بيرجند[/caption]

 

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1397/3/5  ] [ ۱۷ ] [ sepid ] [ ]

 

دانشگاه آزاد شهركرد در دوره هاي مختلف دانشگاهي ، شرايط متنوعي را با هدف جذب دانشجو براي متقاضياني كه قصد ورود به اين دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزيز مي توانند با داشتن شرايط ثبت نام دانشگاه آزاد شهركرد به راحتي وارد اين دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصيل نمايند. اين مقاله با هدف ارئه توضيحاتي در اين زمينه نوشته شده است به همين سبب توصيه مي گردد تا پايان مقاله با ما همراه باشيد.

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه ثبت نام دانشگاه آزاد شهركرد و بطور كلي درباره دانشگاه آزاد نياز به مشاوره تحصيلي داشتيد مي توانيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طريق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_3856" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه آزاد شهركرد[/caption]

 

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1397/3/5  ] [ ۱۷ ] [ sepid ] [ ]

 

 دانشگاه علمي كاربردي داراي مراكز آموزشي زيادي در سطح شهر سبزوار مي باشد كه هر يك از اين مراكز زير نظر سازمان ها و ارگان هاي خاصي هستند. ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي سبزوار هرساله در دو نوبت بصورت ثبت نام بدون كنكور كارداني دانشگاه علمي كاربردي و ثبت نام بدون كنكور كارشناسي دانشگاه علمي كاربردي انجام مي گيرد.

با توجه به تعداد زياد مراكز دانشگاه علمي كاربردي و تنوع رشته هاي علمي كاربردي در شهر سبزوار ، بسياري از متقاضيان ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي سبزوار دچار سردرگمي مي باشند كه در اين مقاله قصد آشنايي داوطلبان با نحوه پذيرش در دانشگاه علمي كاربردي را داريم.

داوطلبان عزيز براي مشاوره تحصيلي ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي سبزوار و اطلاع از ليست رشته هاي كارداني دانشگاه علمي كاربردي و ليست رشته هاي كارشناسي دانشگاه علمي كاربردي و ليست رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه علمي كاربردي سبزوار مي توانيد از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_3851" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي سبزوار[/caption]

 

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1397/3/5  ] [ ۱۵ ] [ sepid ] [ ]

 

 دانشگاه علمي كاربردي داراي مراكز آموزشي زيادي در سطح شهر چناران مي باشد كه هر يك از اين مراكز زير نظر سازمان ها و ارگان هاي خاصي هستند. ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي چناران هرساله در دو نوبت بصورت ثبت نام بدون كنكور كارداني دانشگاه علمي كاربردي و ثبت نام بدون كنكور كارشناسي دانشگاه علمي كاربردي انجام مي گيرد.

با توجه به تعداد زياد مراكز دانشگاه علمي كاربردي و تنوع رشته هاي علمي كاربردي در شهر چناران ، بسياري از متقاضيان ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي چناران دچار سردرگمي مي باشند كه در اين مقاله قصد آشنايي داوطلبان با نحوه پذيرش در دانشگاه علمي كاربردي را داريم.

داوطلبان عزيز براي مشاوره تحصيلي ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي چناران و اطلاع از ليست رشته هاي كارداني دانشگاه علمي كاربردي و ليست رشته هاي كارشناسي دانشگاه علمي كاربردي و ليست رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه علمي كاربردي چناران مي توانيد از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_3847" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي چناران[/caption]

 

امتیاز:
بازدید: 5
برچسب:
:
[ 1397/3/5  ] [ ۱۴ ] [ sepid ] [ ]

 

 دانشگاه علمي كاربردي داراي مراكز آموزشي زيادي در سطح شهر جغتاي مي باشد كه هر يك از اين مراكز زير نظر سازمان ها و ارگان هاي خاصي هستند. ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي جغتاي هرساله در دو نوبت بصورت ثبت نام بدون كنكور كارداني دانشگاه علمي كاربردي و ثبت نام بدون كنكور كارشناسي دانشگاه علمي كاربردي انجام مي گيرد.

با توجه به تعداد زياد مراكز دانشگاه علمي كاربردي و تنوع رشته هاي علمي كاربردي در شهر جغتاي ، بسياري از متقاضيان ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي جغتاي دچار سردرگمي مي باشند كه در اين مقاله قصد آشنايي داوطلبان با نحوه پذيرش در دانشگاه علمي كاربردي را داريم.

داوطلبان عزيز براي مشاوره تحصيلي ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي جغتاي و اطلاع از ليست رشته هاي كارداني دانشگاه علمي كاربردي و ليست رشته هاي كارشناسي دانشگاه علمي كاربردي و ليست رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه علمي كاربردي جغتاي مي توانيد از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_3843" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي جغتاي[/caption]

 

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1397/3/5  ] [ ۱۴ ] [ sepid ] [ ]

 

 دانشگاه علمي كاربردي داراي مراكز آموزشي زيادي در سطح شهر تربت حيدريه مي باشد كه هر يك از اين مراكز زير نظر سازمان ها و ارگان هاي خاصي هستند. ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي تربت حيدريه هرساله در دو نوبت بصورت ثبت نام بدون كنكور كارداني دانشگاه علمي كاربردي و ثبت نام بدون كنكور كارشناسي دانشگاه علمي كاربردي انجام مي گيرد.

با توجه به تعداد زياد مراكز دانشگاه علمي كاربردي و تنوع رشته هاي علمي كاربردي در شهر تربت حيدريه ، بسياري از متقاضيان ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي تربت حيدريه دچار سردرگمي مي باشند كه در اين مقاله قصد آشنايي داوطلبان با نحوه پذيرش در دانشگاه علمي كاربردي را داريم.

داوطلبان عزيز براي مشاوره تحصيلي ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي تربت حيدريه و اطلاع از ليست رشته هاي كارداني دانشگاه علمي كاربردي و ليست رشته هاي كارشناسي دانشگاه علمي كاربردي و ليست رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه علمي كاربردي تربت حيدريه مي توانيد از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_3839" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي تربت حيدريه[/caption]

 

امتیاز:
بازدید: 2
برچسب:
:
[ 1397/3/5  ] [ ۱۴ ] [ sepid ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

مشاوره تحصيلي سپيد مركز مشاوره تلفني كنكور
نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 3660
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب