مشاوره تحصيلي سپيد مركز مشاوره تلفني كنكور
مشاوره تحصيلي سپيد مركز مشاوره تلفني كنكور

www.azmoon.medu.ir

دانش آموزان و والدين عزيز در صورتي كه در روند ثبت نام مشكلي داشتيد يا نياز به مشاوره تحصيلي و راهنمايي داشتيد مي توانيد از 8-24 هر روز حتي ايام تعطيل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

بخش هاي مختلف سايت www.azmoon.medu.ir

در اين سايت همانگونه كه بيان شد تمامي مراحل كه در زمينه پذيرش مدارس تيزهوشان بايستي انجام داد قرار داده شده است. كه به بيان اين بخش ها خواهيم پرداخت.

[caption id="attachment_381" align="aligncenter" width="600"]سايت ثبت نام تيزهوشان www.azmoon.medu.ir سايت ثبت نام تيزهوشانwww.azmoon.medu.ir[/caption]

امكانات قرار داده شده در سايت www.azmoon.medu.ir

از جمله امكاناتي كه در سايت قرار گرفته عبارتند از :

  • ثبت نام آزمون تيزهوشان
  • پرداخت هزينه ثبت نام
  • اطلاع از شرايط و ضوابط تحصيل در مدارس تيزهوشان
  • دريافت كارت ورود به جلسه آزمون تيزهوشان
  • مشاهده نتايج آزمون تيزهوشان
  • اعتراض به نتايج تيزهوشان
  • تكميل ظرفيت آزمون تيزهوشان
  • اطلاع از ظرفيت ها اعلامي در هركدام از مدارس و رشته ها

ثبت نام آزمون ورودي تيزهوشان در سايت www.azmoon.medu.ir

يكي از مهمترين كاركرد هاي سايت www.azmoon.medu.ir ثبت نام آزمون تيزهوشان مي باشد. داوطلباني كه قصد تحصيل در مدارس تيزهوشان را دارند بايستي ابتدا در آزمون اين مدارس ثبت نام نمايند براي اين منظور ابتدا وارد سايت شده و بر روي لينكي كه با همين عنوان قرار داده شده است شويد و با وارد كردن اطلاعات خود نسبت به ثبت نام در اين آزمون اقدام نماييد. البته قبل از ثبت نام بايستي هزينه ثبت نام را نيز پرداخت نماييد كه در مرحله بعدي به توضيح آن خواهيم پرداخت.

پرداخت هزينه ثبت نام در سايت www.azmoon.medu.ir

همانگونه كه در تمامي آزمون ها بايستي هزينه اي با عنوان هزينه ثبت نام پرداخت نمود در اين آزمون نيز بايستي قبل از ثبت نام هزينه آن را پرداخت نمود. براي انجام اين كار داوطلبان بايستي با ورود به سايت www.azmoon.medu.ir و كليك بر روي لينك پرداخت هزينه ثبت نام نسبت به پرداخت هزينه ثبت نام آزمون اقدام نمود.

اطلاع از شرايط و ضوابط تحصيل مدارس تيزهوشان در سايت  www.azmoon.medu.ir

يكي ديگر از امكاناتي كه در اين سايت وجود دارد فايلي است كه در آن در زمينه شرايط و ضوابط تحصيل در مدارس تيزهوشان توضيحاتي كام ارائه شده است. داوطلباني كه مي خواهند از اين شرايط اطلاع كامل كسب نمايند توصيه مي شود حتما نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.

دريافت كارت ورود به جلسه آزمون تيزهوشان www.azmoon.medu.ir

معمولا كارت هاي ورود به جلسه آزمون يك هفته قبل از برگزاري آزمون بر روي سايت www.azmoon.medu.ir  قرار مي گيرد. از اين رو داوطلبان بايستي در اين بازه زماني با ورود به اين سايت و وارد نمودن اطلاعات خود نسبت به دريافت كارت ورود به جلسه آزمون تيزهوشان اقدام نمايند. لازم به ذكر مي باشد كه عدم درياف اين كارت و همراه نداشتن آن در جلسه آزمون تخلف به حساب مي آيد. از ورود داوطلبان به جلسه آزمون ممانعت به عمل مي آيد.

مشاهده نتايج آزمون تيزهوشان در www.azmoon.medu.ir

در حدود يك ماه پس از برگزاري آزمون ورودي مدارس تيزهوشان نتايج اين آزمون از طريق سايت www.azmoon.medu.ir در اختيار داوطلباني كه در اين آزمون شركت نموده اند قرار مي گيرد. داوطلبان عزيز براي اطلاع از نتاج آزمون خود پس از وارد شدن به اين سايت بايستي وارد لينك اعلام نتايج شود و سپس اطلاعات خود را در بخش مشخص شده وارد نموده و نسبت به نتيجه آزمون خود اطلاع حاصل نمايند.

اعتراض به نتايج تيزهوشان در www.azmoon.medu.ir

بسيار اتفاق مي افتد كه داوطلبان پس آز مشاهده نتايج آزمون خود نسبت به عدم قبولي خود در آزمون اعتراض دارند. از اين رو براي تسهيل اين امر بخشي در سايتwww.azmoon.medu.ir قرار دارد كه داوطلبان با استفاده از آن مي توانند نسبت به نتيجه خود اعتراض نمود و پيگير دريافت نتيجه اعتراض خود باشند. در اين بخش از سايت داوطلبان با پر كردن كادر ثبت اعتراض نسبت به نتيجه آزمون اعتراض نموده و منتظر نتيجه اعتراض خود مي مانند.

[caption id="attachment_382" align="aligncenter" width="600"]azmoon.medu.ir azmoon.medu.ir[/caption]

اطلاع از ظرفيت ها اعلامي در هركدام از مدارس و رشته ها در www.azmoon.medu.ir

داوطلباني كه قصد شركت در آزمون تيزهوشان و تحصيل در اين مدارس را دارند معمولا يكي از مواردي كه به دنبال اطلاع از آن را دارند ميزان ظرفيت هاي در نظر گرفته شده براي هر كدام از اين مدارس را دارند. براي اين مورد نيز در سايت  www.azmoon.medu.ir  قسمتي در نظر گرفته شده است و فايلي با اين منظور بر روي سايت در بخش مشخص شده بارگزاري شده است. از اين رو داوطلبان با ورود به سايت بر روي لينك دفترچه ظرفيت ها نسبت به دانلود اين دفترچه اقدام نموده و با مطاله آن مي توانند از ظرفيت هاي تعيين شده اطلاع حاصل نمايند.

تكميل ظرفيت آزمون تيزهوشان در www.azmoon.medu.ir

پس از اعلام نتايج آزمون تيزهوشان و مشخص شدن نفرات برتر اين آزمون و ثبت نام پذيرفته شدگان آزمون براي داوطلباني كه در اين بخش اسامي آنها به عنوان نفرات پذيرفته شده اعلام نشده است فرصت دوباره اي نيز وجود دارد. اين فرصت دوباره در قالب تكميل ظرفيت اين امكان را براي داوطلبان مي دهد تا دوباره شانس خود را براي تحصيل در مدارس تيزهوشان امتحان كنند. تكميل ظرفيت مدارس تيزهوشان نيز از طريق سايت www.azmoon.medu.ir انجام مي گيرد.

دانش آموزان و والدين عزيز در صورتي كه در روند ثبت نام مشكلي داشتيد يا نياز به مشاوره تحصيلي و راهنمايي داشتيد مي توانيد از 8-24 هر روز حتي ايام تعطيل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

لينك هاي مفيد

مدارس تيزهوشان

مدارس نمونه دولتي

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط www.azmoon.medu.ir

مدارس تيزهوشان

ثبت نام آزمون تيزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تيزهوشان

پرداخت هزينه ثبت نام تيزهوشان

كارت ورود به جلسه آزمون تيزهوشان

اعلام نتايج آزمون تيزهوشان

منبع:

www.azmoon.medu.ir

 

امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۹:۲۵ ] [ سپيد ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

مشاوره تحصيلي سپيد مركز مشاوره تلفني كنكور
نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 3660
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب