مشاوره تحصيلي سپيد مركز مشاوره تلفني كنكور
مشاوره تحصيلي سپيد مركز مشاوره تلفني كنكور

نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي

داوطلبان عزيز براي اطلاع از نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي با شماره 9099071375 از طريق تلفن ثابت از سراسر كشور تماس بگيريد. مشاورين سپيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوي شما عزيزان ميباشند.

[caption id="attachment_2726" align="aligncenter" width="600"]اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي[/caption]

زمان و نحوه اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي

همانگونه كه در بخش قبل بيان شد در زمينه اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي موارد مختلفي مورد توجه قرار مي گيرد كه در اين قسمت از مقاله به بيان اين موارد خواهيم پرداخت و در ادامه مقاله هر كدام از اين موارد را يك به يك توضيح خواهيم داد.

  1. نحوه دريافت نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي
  2. زمان اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي
  3. سايت اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي
  4. اعتراض به نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي
  5. ثبت نام حضوري مدارس تيزهوشان خراسان جنوبي

سايت اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي

همانگونه كه بخش هاي مختلف بيان نموده ايم براي ثبت نام آزمون تيزهوشان و همچنين اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي و تمامي مراحل مربوط به اين آزمون از طريق سامانه ثبت نام آزمون ورودي مدارس استعدادهاي درخشان به نشاني اينترنتي  www.azmoon.medu.ir  اقدام نمود. تمامي مراحل مربوط به آزمون تيزهوشان از طريق همين سايت انجام ميگيرد . در بخش بعدي اين مقاله در زمينه نحوه اطلاع از نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي توضيحاتي خواهيم داد.

نحوه دريافت و اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي

داوطلباني كه در آزمون مدارس تيزهوشان خراسان جنوبي شركت نموده اند براي دريافت نتايج آزمون تيزهوشان بايستي به سامانه ثبت نام آزمون ورودي مدارساستعدادهاي درخشان به نشاني اينترنتي  www.azmoon.medu.ir  مراجعه نمايند. از اين رو نتايج آزمون تيزهوشان به صورت استاني اعلام نمي گردد. بنابراين سايت اعلام نتايج استاني به هيج عنوان نداريم.

همچنين داوطلبان توجه داشته باشند كه به هيچ عنوان ليست پذيرفته شدگان به صورت كلي در سايتي اعلام نمي شود. بلكه نتيجه آزمون به صورت فردي و با وارد نمودن اطلاعات فرد در پنل شخصي داوطلب اعلام مي شود. از اين رو داوطلبان براي ورود به پنل شخصي خود به اين قسمت بايد مراجعه نمايند.

[caption id="attachment_2727" align="aligncenter" width="600"]نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي[/caption]

با وارد نمودن اين اطلاعات داوطلب وارد پنل كاربري خود مي شود و مي تواند نتيجه آزمون خود را دريافت نمايد. در اين قسمت اطلاعات شخصي داوطلب را مي توان مشاهده نمود. در زير ستون وضعيت قبولي مشخص مي شود كه داوطلب در آزمون قبول شده است و يا نه. همچنين با كليك بر روي گزينه مديريت داوطلب در صورت قبولي مي تواند نام مدرسه كه در آن قبول شده است را مشاهده نمايد و براي داوطلباني كه پذيرفته نشده اند در اين بخش كارنامه داوطلب را مي توان مشاهده نمود.

زمان اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي

براي اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي معمولا زمان خاصي از قبل تعيين نمي شود ولي بر اساس روال گذشته و سنوات قبل مي توان گفت كه نتايج اين آزمون معمولا يك ماه پس از برگزاري آزمون از طريق سايت www.azmoon.medu.ir  براساس دستورالعملي كه در بخش قبل بيان نموده ايم با ورود به پنل شخصي هر داوطلب اطلاع رساني مي شود.

اعتراض به نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي

پس از اعلام نتايج آزمون تيزهوشان و دريافت نتايج داوطلبان در صورتي كه هر كدام از داوطلبان بنا به هر دليلي حد نصاب لازم را بدست نياورده باشند مي توانند به نتيجه آزمون خود اعتراض نمايند. براي اعتراض به نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي با ورود به پنل كاربري داوطلب و كليك بر روي گزينه اعتراض داوطلبان و ارائه توضيحاتي در زمينه دلايل اعتراض خود درخواست بررسي دوباره كارنامه خود را ارائه نمايند.

[caption id="attachment_2729" align="aligncenter" width="600"]اعتراض به نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي اعتراض به نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي[/caption]

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي و اعتراض به نتايج آزمون تيزهوشان مشكلي داشتيد مي توانيد از 8-24 هر روز حتي ايام تعطيل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

ثبت نام حضوري مدارس تيزهوشان خراسان جنوبي

پس از اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي و اعلام قبولي داوطلب در آزمون ورودي از آنجايي كه در كارنامه قيد مي گردد كه داوطلب در كدام مدرسه مورد پذيرش قرار گرفته است بايستي با توچه به جدول زمانبندي اعلام شده از سوي مدارس با در دست داشتن مدارك اعلام شده و پرونده دانش آموز قبول شده در آزمون نسبت به ثبت نام حضوري اقدام شود.

لازم به ذكر مي باشد كه در صورتي بنا به هر دليلي داوطلب در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام حضوري خود اقدام نكند اين عمل به منزله انصراف داوطلب از تحصيل در مدرسه به حساب مي آيد.

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي مشكلي داشتيد يا نياز به مشاوره تحصيلي داشتيد مي توانيد از 8-24 هر روز حتي ايام تعطيل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد سپيد در ارتباط باشيد.

آدرس مدارس تيزهوشان استان خراسان جنوبي

دبيرستان فرزانگان بيرجند

آدرس : سجادشهر ،خيابان امامت ،كوچه فرزانگان

تلفن : 32423570 ، 32431595

داوطلبان عزيز براي اطلاع از زمان اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي و كسب اطلاعات بيشتر درباره مدارس تيزهوشان استان خراسان جنوبي با شماره 9099071375 از طريق تلفن ثابت از سراسر كشور تماس بگيريد. مشاورين سپيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوي شما عزيزان ميباشند.

لينك هاي مفيد

مدارس تيزهوشان

مدارس نمونه دولتي

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي

مدارس تيزهوشان

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تيزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تيزهوشان

پرداخت هزينه ثبت نام تيزهوشان

كارت ورود به جلسه آزمون تيزهوشان

منبع:

اعلام نتايج آزمون تيزهوشان خراسان جنوبي - www.azmoon.medu.ir

 

امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۰:۱۱ ] [ سپيد ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

مشاوره تحصيلي سپيد مركز مشاوره تلفني كنكور
نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 3660
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب