مشاوره تحصيلي سپيد مركز مشاوره تلفني كنكور
مشاوره تحصيلي سپيد مركز مشاوره تلفني كنكور

 

در دوره هاي مختلف برگزاري كنكور سراسري يكي از مواردي كه همه ساله معمولا در زمينه آن داوطلبان به دنبال كسب اطلاعات دقيقي هستند تاثير معدل مي باشد. اين مقاله نيز بر براي بررسي تاثير معدل در كنكور سراسري 98 خواهد پرداخت. لازم به ذكر است در دروسي كه داوطلبان شركت كنند در كنكور سراسري به صورت نهايي در امتحان آنها شركت مي نمايند نمره كسب شده و به طور كلي معدل آن امتحانات در كنكور سراسري داوطلب از سوي برگزار كنندگان كنكور موثر قرار داده مي شود. از اين رو در صورتي داوطلبان عزيز كنكور سراسري 98 در زمينه تاثير معدل در كنكور سراسري 98 ابهام و يا سوالي داشته باشند توصيه مي شود به ادامه اين مقاله توجه نمايند.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۵۲:۰۹ ] [ سپيد ] [ نظرات (0) ]

 

كنكور سراسري 98 به مانند ديگر آزمون هايي كه همه ساله در كشور براي ورود به دانشگاه در مقاطع مختلف برگزار مي گردد داراي برخي شرايط و ضوابط مي باشد كه اطلاع از اين شرايط و ضوابط براي شركت كنند گان آن امري بسيار مهم به حساب مي آيد. در اين مقاله نيز به جهت اهميت اين امر به بررسي و بيان شرايط شركت در كنكور سراسري 98 خواهيم پرداخت. مطالبي كه در اين مقاله مطرح مي گردد مي توان براي داوطلبان شركت در كنكور 98 مفيد واقع گردد از اين رو به اين دسته از خوانندگان توصيه مي شود به مطالعه ادامه اين مقاله توجه نمايند تا در زمينه شرايط شركت در كنكور سراسري 98 اطلاعات لازم را كسب كنند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۳۹:۰۵ ] [ سپيد ] [ نظرات (0) ]

 

بزرگترين آزمون كه در سطح كشور برگزار مي گردد و در آن پذيرفته شدگان و ورودي ها دانشگاه هاي كشور مشخص مي گردد كنكور سراسري مي باشد. اين آزمون نيز پس از ادغام كنكور دانشگاه هاي سراسري و آزاد از اهميت بالاتري نيز برخوردار گرديد.در اين مقاله در واقع به بيان تغييرات كنكور سراسري 98 خواهيم پرداخت. در دوره هاي مختلفي تغييراتي كلي در زمينه كنكور به وجود آمده كه يكي از اين دوره هايي كه اين تغييرات ايجاد خواهد شد همين كنكور سراسري 98 مي باشد. از اين رو در اين مقاله براي آن دسته از داوطلبان كنكور سراسري 98 كه رد اين زمينه سوال و يا ابهامي دارند در اين مقاله توضيحاتي در رابطه با تغييرات كنكور سراسري 98 ارائه خواهيم نمود كه اميد است مورد توجه و استفاده اين دسته از داوطلبان قرار گيرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۲۷:۰۰ ] [ سپيد ] [ نظرات (0) ]

 

يكي از موضواعاتي كه به نظر مي رسد ذهن دانشجويان در حال تحصيل را بارها به خود مشغول سازد در زمينه شركت مجدد در كنكور سراسري و شرايط و ضوابط اين امر مي باشد. و با توجه به اين كه در مقاله انصراف از دانشگاه دولتي براي انصراف از اين دانشگاه ها جريمه هايي تعيين شده آيا اين امر قانوني به حساب مي آيد. هدف ما در اين مقاله در واقع پاسخگويي به اين سوالل و سوالات احتمالي كه ممكن است در رابطه با شركت مجدد در كنكور سراسري براي داوطلبلان و دانشجويان دانشگاه سراسري مطرح باشد. از اين رو در صورتي در اين زمينه سال و يا ابهامي داشته باشيد مي توانيد به ادامه اين مقاله مراجعه نماييد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۶:۴۶ ] [ سپيد ] [ نظرات (0) ]

 

يكي از موضوعاتي كه ممكن است مورد توجه داوطلبان و دانشجويان دانشگاه هاي سراسري قرار گيرد در رابطه با انصراف از دانشگاه دولتي باشد. با توجه به اين كه دانشجويان براي تحصيل در اين دانشگاه ها هزينه اي پرداخت نمي نمايند از اين رو قوانين و ضوابط خاصي براي انصراف از تحصيل در اين داتنشگاه ها وجود خواهد داشت كه هر كدام در حالت هاي مختلفي مي باشد. از اين رو در اين مقاله براي رفع ابهاماتي كه ممكن است داوطلبان كنكور سراسري و يا حتي دانشجويان دانشگاه سراسري در رابطه با انصراف از دانشگاه دولتي داشته باشند توضيحاتي ارائه خواهيم نمود. از اين رو در صورت داشتن ابهام و يا سوال در اين زمينه به ادامه مقاله توجه نماييد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۵۵:۳۱ ] [ سپيد ] [ نظرات (0) ]

 

دانشگاه آزاد يزد در دوره هاي مختلف دانشگاهي ، شرايط متنوعي را با هدف جذب دانشجو براي متقاضياني كه قصد ورود به اين دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزيز مي توانند با داشتن شرايط ثبت نام دانشگاه آزاد يزد به راحتي وارد اين دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصيل نمايند. اين مقاله با هدف ارئه توضيحاتي در اين زمينه نوشته شده است به همين سبب توصيه مي گردد تا پايان مقاله با ما همراه باشيد.

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه ثبت نام دانشگاه آزاد يزد و بطور كلي درباره دانشگاه آزاد نياز به مشاوره تحصيلي داشتيد مي توانيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طريق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_4232" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه آزاد يزد[/caption]

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۱:۳۳ ] [ سپيد ] [ نظرات (0) ]

 

دانشگاه آزاد ياسوج در دوره هاي مختلف دانشگاهي ، شرايط متنوعي را با هدف جذب دانشجو براي متقاضياني كه قصد ورود به اين دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزيز مي توانند با داشتن شرايط ثبت نام دانشگاه آزاد ياسوج به راحتي وارد اين دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصيل نمايند. اين مقاله با هدف ارئه توضيحاتي در اين زمينه نوشته شده است به همين سبب توصيه مي گردد تا پايان مقاله با ما همراه باشيد.

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه ثبت نام دانشگاه آزاد ياسوج و بطور كلي درباره دانشگاه آزاد نياز به مشاوره تحصيلي داشتيد مي توانيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طريق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_4227" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه آزاد ياسوج[/caption]

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۸:۵۶ ] [ سپيد ] [ نظرات (0) ]

 

دانشگاه آزاد كرمانشاه در دوره هاي مختلف دانشگاهي ، شرايط متنوعي را با هدف جذب دانشجو براي متقاضياني كه قصد ورود به اين دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزيز مي توانند با داشتن شرايط ثبت نام دانشگاه آزاد كرمانشاه به راحتي وارد اين دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصيل نمايند. اين مقاله با هدف ارئه توضيحاتي در اين زمينه نوشته شده است به همين سبب توصيه مي گردد تا پايان مقاله با ما همراه باشيد.

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه ثبت نام دانشگاه آزاد كرمانشاه و بطور كلي درباره دانشگاه آزاد نياز به مشاوره تحصيلي داشتيد مي توانيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طريق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_4222" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه آزاد كرمانشاه[/caption]

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۵۸:۲۰ ] [ سپيد ] [ نظرات (0) ]

 

دانشگاه آزاد كرمان در دوره هاي مختلف دانشگاهي ، شرايط متنوعي را با هدف جذب دانشجو براي متقاضياني كه قصد ورود به اين دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزيز مي توانند با داشتن شرايط ثبت نام دانشگاه آزاد كرمان به راحتي وارد اين دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصيل نمايند. اين مقاله با هدف ارئه توضيحاتي در اين زمينه نوشته شده است به همين سبب توصيه مي گردد تا پايان مقاله با ما همراه باشيد.

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه ثبت نام دانشگاه آزاد كرمان و بطور كلي درباره دانشگاه آزاد نياز به مشاوره تحصيلي داشتيد مي توانيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طريق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_4217" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه آزاد كرمان[/caption]

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۴۶:۰۲ ] [ سپيد ] [ نظرات (0) ]

 

دانشگاه آزاد سنندج در دوره هاي مختلف دانشگاهي ، شرايط متنوعي را با هدف جذب دانشجو براي متقاضياني كه قصد ورود به اين دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزيز مي توانند با داشتن شرايط ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج به راحتي وارد اين دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصيل نمايند. اين مقاله با هدف ارئه توضيحاتي در اين زمينه نوشته شده است به همين سبب توصيه مي گردد تا پايان مقاله با ما همراه باشيد.

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج و بطور كلي درباره دانشگاه آزاد نياز به مشاوره تحصيلي داشتيد مي توانيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طريق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

[caption id="attachment_4212" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج[/caption]

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۴:۲۲ ] [ سپيد ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

مشاوره تحصيلي سپيد مركز مشاوره تلفني كنكور
نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 3660
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب